Yayınlanma Tarihi: 28.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 28.03.2019

Jet Sosyete 2. sezon 20. bölüm ön izleme

Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 20. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Jet Sosyete yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Tv8’de! Jet Sosyete'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Gizem’in yeni projesi bu sefer sağlıklı ve doğal beslenme üzerinedir. Tony ile birlikte Yuccha’nın yerine sağlıklı yemekler servis eden, ‘My Avocado’ adlı bir kafe açarlar. Mekan, birden çok popüler olur ama Tony’nin gündüzleri işe gitmek zorunda olması yüzünden bütün yük Gizem’e kalır. Gizem, bu çalışma temposuyla baş etmekte zorlanır ve şaşırtıcı çareler arar. 

Ek gelir peşindeki Safiye ve Yaşar bir tesadüf sonucu evlerinin bodrum katını Can Bonomo ve grubuna prova mekanı olarak kiralar fakat Can Bonomo’nun ne kadar ünlü olduğundan habersizlerdir. Gerçeği öğrenince sevilen müzisyeni Safiye’nin Elazığ’dan gelen kuzeni Alican olarak tanıtırlar. Can Bonomo da onlarla işbirliği yapar ama bu sonsuza kadar sürmez. 

Siteye yapılan basket sahası, sitenin genç kızlarının eğlencesi olur ve Cengiz de bu eğlenceden mahrum kalmaz. Kızlara basketbol koçu olduğunu ve onlara nasıl oynanacağını öğreteceğini söyler. Bu planlarına Yaşar’ı da dahil eder ve sitedeki kızlarla, Gizem ve Safiye’den gizli basketbol oynarlar. Onları yakalayan Şennur, bunu koz olarak kullanmaya çalışır. 

Ozan’ın başıboş ve sorumsuzluğundan sıkılan Cengiz, çareyi İlayda’da arar ve ondan Ozan’ı eğitmesini ister. İkilinin zorunlu olarak sürekli birlikte vakit geçirmesi, Harry’nin olayları yanlış anlamasına yol açar.