Zoom'da büyük skandal! Çocuğunun derste olduğunu unutan anne çırılçıplak odaya daldı

Koronavirüs salgını sonrası hayatımızın bir parçası haline gelen Zoom uygulamasında gerçekleştirilen canlı derste skandal bir olay meydana geldi. ABD'de Zoom üzerinden yapılan canlı derste, çocuğunun derste olduğunu unutan anne, odaya çırılçıplak şekilde giriş yaptı. Durumu fark eden öğretmen büyük bir panik yaşayarak, tüm herkese kameraları kapatması ricasında bulundu. Öğretmenin sesini duyan anne koşarak odadan çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 15:56
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 15:56

Amerika Birleşik Devletleri'nde, Zoom uygulaması üzerinden yapılan bir ders esnasında ilginç anlar yaşandı. Çocuğunun derste olduğundan haberi olmayan anne, odaya tamamen çıplak bir şekilde girdi. Durumu fark eden öğretmen, çocuğa hemen kamerasını kapatmasını söyledi.

KOŞARAK ODADAN ÇIKTI

Çocuk olay karşısında büyük panik yaşarken, öğretmenin sesini duyan anne koşarak odadan çıktı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan video kısa süre içinde 5 milyon kişi tarafından izlendi. Bazı kullanıcılar, olayı normal bir kaza olarak değerlendirirken bazı kullanıcılar ise annenin ne olursa olsun çocuğunun odasına çıplak olarak girmemesi gerektiğini söyleyip anneye tepki gösterdiler.