Zonguldak'ta inanılmaz olay: Hayvanat bahçesinden çaldıkları geyiği kesip yediler

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde bulunan ve seramik fabrikasına ait hayvanat bahçesindeki geyiği kaçırdıktan sonra keserek yiyen 2 kişi yakalanıp tutuklandı. Şüphelilerin, geyiği kaçırdıktan sonra silahla vurup öldürdükleri ve sonra da kestikleri ortaya çıktı. İşte şoke eden olay ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2021 15:46
Değiştirme Tarihi: 18.03.2021 15:46
Zonguldak'ta inanılmaz olay: Hayvanat bahçesinden çaldıkları geyiği kesip yediler

Gökçebey ilçesindeki seramik fabrikasının hayvanat bahçesindeki geyik, otlaması için çıkarıldığı fabrikanın arka bölümündeki boş arazide kayboldu. Bölgede arama yapan bakıcılar geyiği bulamayınca, jandarmaya haber verildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geyiğin izini süren jandarma ekipleri, görgü tanıklarının ifadelerini başvurdu, çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını izledi. Ekipler, geyiğin C.A. ve M.B. tarafından kaçırıldığını tespit etti. Jandarma ekipleri, önceki gün şüphelilerin adreslerine baskın düzenledi. C.A. ve M.B. gözaltına alındı.

Şüpheliler, jandarmadaki ifadelerinde geyiği kaçırdıktan sonra silahla vurarak öldürdükten sonra kesip yediklerini söyledi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.