Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Golcü oyuncuya 2 dev talip

Golcü oyuncuya 2 dev talip

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, golcü oyuncuları Edinho'nun başka takımlara gitmesine izin vermeyeceklerini, Yasin için Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın devrede olduğunu açıkladı.

16.06.2014 11:21

Transfer çalışmalarını İstanbul'da yürüten Başkan Ziya Eren, iç transfer konusunda sıkıntı yaşamadıklarını, kaleci Gökhan Demirgenci'nin de  sözleşmesini yenilemesiyle birlikte rahatladıklarını söyledi. Yasin konusunda Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da devreye girdiğini, Kasımpaşa'nın takas önerisini ise kabul etmediklerini belirten Başkan Ziya Eren, şöyle devam etti:"Yasin'i takımda zorla tutamayız. Kalmak isterse buyursun kapımız açık. yok gitmek istiyorsa, menajerlerinin söylediği gibi astronomik rakam veren kulüpler varsa, belirlediğimiz bonservis bedelini öder ve gider. Biz , hiç bir oyuncumuza değerinin altında rakam önermiyoruz. Ayrıca geçen sezon ligde kalmalarından dolayı tüm oyuncularımızın ekstra primlerini de ödedik. Erciyesspor'dan daha gerçekçi rakam öneren, üstelik bu rakamları günü gününe ödeyen bir başka kulüp varsa, isteyen her oyuncumuz bonservis ücretini getirip, gidebilir. Her oyuncunun bir alternatifi var.''

'Bülent Korkmaz'la görüşüyoruz'Yeni sezonda takımın başına getirmek istedikleri Bülent Korkmaz ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten Başkan Eren, son olarak teknik direktörlük konusu ay sonuna kadar netleştikten sonra kamp ve yeni sezon planlamasını yapacaklarını söyledi. (Fanatik)
Yorumlar | 0
üye profil