Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Zidane bombası!

Zidane bombası!

İspanyol basını Real Madrid'teki yardımcı antrenörlük görevinden ayrılmayı düşünen Fransız çalıştırıcının G.Saray yönetiminden teklif aldığını öne sürdü.

23.06.2014 09:41

Maınz Teknik Direktörü Thomas Tuchel ile her konuda anlaşma sağlayan Galatasaray'la ilgili flaş bir iddia gündeme düştü... İspanyol basınının ortaya attığı iddiaya göre Sarı-Kırmızılılar, Fransız efsane Zinedine Zidane'a teklif götürdü.Geçtiğimiz yıl Real Madrid'te Carlo Ancelotti'nin yardımcısı olarak göreve getirilen Zidane'ın yeni sezonda teknik direktörlük yapmak için istifasını sunacağı konuşuluyordu. İspanyol basını, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Fransız çalıştırıcı ile bizzat görüştüğünü ve teklifini sunduğunu öne sürdü.

1 haftaya karar verecekBirçok takımın listesinde yer alan Zinedine Zidane'la ilgili "Dünya Kupası'ndan sonra Didier Deschamps'ın yerine milli takımın başına geçecek" iddiaları da gündeme gelmişti. İspanyol basını, R.Madrid yönetimi ile görüşecek olan genç hocanın 1 hafta içinde geleceği ile ilgili kesin kararı vereceğini de ifade etti. (Takvim)
Yorumlar | 0
üye profil