Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Zeyd'in vedasının ardından Göz6 evinde neler yaşandı?

Göz6 evinde son elenen isim Zeyd oldu. Zeyd'in vedasını beklemeyen Berna Keklikler, Zeyd'in gidişinin ardından en çok üzülen isim oldu.

27.12.2016 11:45

Göz6 evinde Zeyd'in gidişinin ardından büyük üzüntü yaşayan Berna Keklikler, büyük üzüntü yaşadı. Zeyd ile ilişki yaşayan Berna Keklikler, Zeyd'in gidişinde gözyaşlarına engel olamadı. Son günlerde Zeyd ile ayrılan Berna Keklikler'i Serenay teselli etti.

'Asıl hesaplaşma şimdi başlıyor'
Erdi, Zeyd'in elenmesinin ardından Bulut ve Ramazan ile ilgili hiç olmadığı kadar iddialı konuştu. Filiz ile konuşan Erdi, 'Asıl hesaplaşma şimdi başlıyor' dedi. Bulut'un birinciliği ile ilgili konuşan Erdi, Bulut'un emanet oylarla birinci olduğunu söyledi.

'Akbilini verdik gitti...'
Zeyd'in elenmesinde en mutlu olan isimler şüphesiz Bulut ve Ramazan oldu. İkili Ecem ve Fatih ile sohbet ederken, Bulut 'Akbilini verdik çoğuca gitti' dedi. Akbil ile ilgili şakalar yapan Bulut, arkadaşlarını da güldürdü.

Göz6 evinde Survivor'a kim gidecek?
Göz6 evinde finale kimin kalacağı konusunda Filiz ile konuşan Serenay, bütün tahminlerini Filiz ile paylaştı. Filiz'in zaman zaman şaşkınlık içinde kaldığı tahminler izleyenleri de ekrana kilitledi.

Yorumlar | 0
üye profil