Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Zeo Jaweed, O Ses Türkiye sahnesinde...

Zeo Jaweed yeniden O Ses Türkiye sahnesine çıktı. Yeni albümünü çıkaran O Ses Türkiye eski yarışmacısı Zeo Jaweed, şarkısı ile beğeni topladı.

05.10.2016 14:47

Zeo Jaweed yeni albümü ile O Ses Türkiye sahnesini salladı. O Ses Türkiye'ye katıldığı dönemde büyük ses getiren şarkılara imza atan Zeo Jaweed, bu kez misafir olarak sahnedeydi. Hadise'nin takımında O Ses Türkiye yoluna çıkan ve kendi sözleriyle finale kadar gelen Zeo Jaweed halk oylamasında elenmişti. 7'den 70'e herkesin sevgilisi haline gelen ve şarkıları akıllarda kalan genç şarkıcı yeni albümünde yer alan "N'oluyo" parçasını ilk kez ekranlarda söyledi.

Acun Ilıcalı'nın Zeo Jaweed'i favori olarak gördüğünü anlattığı sezonda Hadise yarışmacısı ile birlikte finale kadar gitmiş ama şampiyonluğa ulaşamamıştı. Tüm jüri üyelerinin de şarkılarını ve tarzını beğendiği Zeo Jaweed, yine akıllarda kalacak bir performansa imza attı. Tamamı kendi sözlerinden oluşan parçalarla O Ses Türkiye'de yarışan Zeo, yine kendi sözleriyle hazırladığı 10 parçalık 'Zeoloji' isimli albümü ile müzik dünyasındaki yerini aldı.

Yorumlar | 0
üye profil