Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sevilen dizi ne zaman ekranlara dönecek?

Sevilen dizi ne zaman ekranlara dönecek?

Sezon finali yapan dizilerden bir diğeri de Zengin Kız Fakir Oğlan. Peki sevilen dizi ne zaman ekranlardaki yerini alacak?

10.06.2014 14:34

Sezon finali yapan dizilerden bir diğeri de Zengin Kız Fakir Oğlan. Peki sevilen dizi ne zaman ekranlardaki yerini alacak?En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...TRT 1 ekranlarının sevilen komedi dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan, 5 Haziran Perşembe günü ekrana gelen 86. bölümüyle izleyenlerine veda etti.

Zengin Kız Fakir Oğlanne zaman başlayacak?Başrollerinde Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncuların rol aldığı komedi dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan, sezon finalini yaptı. Verdiği tatilin ardın dizi, Eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak.Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin konusu:Zengin bir kızla fakir oğlanın evlenme isteğiyle başlar. Fakat babaları izin vermez. Ama bu iki genç birbirlerine kavuşmak için ellerinden geleni yaparlar ve sonunda birbirlerine kavuşup evlenirler
Yorumlar | 0
üye profil