Zeki Müren Tüm Türkiye’ye yeniden ALO dedirtti!

Zeki Müren Tüm Türkiye’ye yeniden ALO dedirtti!

Zeki Müren, O Ses Türkiye’ye damgasını vurdu. Deterjan markası ALO 40. Yılında Zeki Müren’i unutmadı.

P&G tarafından üretilen, 1976’dan bu yana Türkiye’nin temizlik gücü olan ALO, bu yıl 40. yılını kutluyor. 40 yılına özel etkinliklerine O Ses Türkiye’nin Zeki Müren gecesiyle başlayan ALO, Türkiye’deki ilk reklam kampanyasını birlikte gerçekleştirdiği sanat güneşini, ölümünün 20.yılında sürpriz bir hologram gösterisiyle andı.

Hologram teknolojisiyle canlandırılan Zeki Müren’i sahnede gören izleyiciler duygulu anlar yaşarken, Müren’in sahnede söylediği “Size ALO diyorum” şarkısı da #sizeALOdiyorum hashtag’iyle sosyal medyada trending topic oldu.

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunun ilk bölümünde ölümünün 20. yılında Türk Sanat Müziği’nin unutulmayan sesi Zeki Müren de anıldı. Yarışmanın, ALO sponsorluğunda hazırlanan özel bölümünde, Zeki Müren'in en sevilen şarkıları O Ses Türkiye'nin geçmiş sezonlarında yarışan ve Türk Sanat Müziği yorumları çok beğenilen yarışmacılar tarafından seslendirildi.

Zeki Müren Hologram sahnesiyle izleyicileri büyüledi
ALO’nun sponsorluğunda hazırlanan özel bölümde Zeki Müren hologram teknolojisiyle canlı olarak sahneye çıktı. ALO’nun, yayınlandığı dönemde de büyük ilgi gören ilk reklam kampanyasında söylediği “Size ALO diyorum” şarkısını seslendiren Zeki Müren, hem programa katılan konuklara hem de ekran başındaki izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı. “Bir müjde veriyorum size ALO diyorum. Pırıl pırıl bir dünyada yaşayın istiyorum.” sözleriyle hafızalara kazınan şarkı #sizeALOdiyorum hashtag’iyle sosyal medyada yüzlerce kere paylaşıldı ve milyonlarca insana ulaştı.

Nice 40 yıllara hep ALO beyazıyla
“ALO beyazıyla nice 40 yılları hep birlikte kutlayalım” sloganıyla Türkiye’deki 40. Yılı kutlamalarına Zeki Müren’i yad ederek başlayan ALO, yeni etkinlikleriyle de Türkiye’yi heyecanlandırmaya devam edecek.

Zeki Müren’in O Ses Türkiye’deki etkileyici performansı https://www.youtube.com/watch?v=wKihiI0STjg adresinden; orijinal ALO reklamı ise ALO Türkiye’nin You Tube kanalında yer alan https://www.youtube.com/watch?v=ZvCHDtY5h0Q linkinden izlenebilir.

Procter & Gamble Hakkında
Markalarıyla dünya çapında yaklaşık 5 milyar insanın yaşamına dokunan P&G, Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette Venus®, Gillette®Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® ve Whisper® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün portföyüne sahiptir. P&G topluluğu dünya çapında yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Görüntülenme : 360 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 10:28:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin