Yüzüklerin Efendisi dizisi ne zaman başlayacak? Yüzüklerin Efendisi dizisinin özeti sızdırıldı

Yayımlandığı dönemde izlenme rekorları kıran ve birden fazla Oscar'a layık görülen Yüzüklerin Efendisi'nin dizi versiyonuyla alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinin resmi özeti sızdırıldı. Konu hakkında dizinin yapımcılarından henüz bir açıklama gelmezken senaryodan ayrıntılar hayranlar tarafından tartışılmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 10:30
Değiştirme Tarihi: 14.01.2021 10:30
Yüzüklerin Efendisi dizisi ne zaman başlayacak? Yüzüklerin Efendisi dizisinin özeti sızdırıldı

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serileri ardından seyirciyle buluşacak olan dizisinin resmi özeti sızdırıldı. Bir internet sitesinde paylaşılan özet, birkaç internet sitesi tarafından da doğrulatıldı. Sızdırılan özete göre Yüzüklerin Efendisi dizisi, aslında Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi evreninden binlerce yıl öncesini konu alıyor.

Küçük beyliklerin nasıl krallıklar haline geldiği, devasa krallıklarınsa nasıl yok olmaya yüz tuttuğu, yaşanan olaylar sırasında nasıl beklenmeyen kahramanlık öykülerinin ortaya çıktığı, bu dizide detaylı bir şekilde anlatılacak. Yayımlama hakkının Amazon'da olduğu dizinin yıl sonunda seyirciyle buluşması planlanıyor. Yüzüklerin Efendisi, barış ortamında başlayıp, kötü adamın dünyaya hakim olma isteğiyle ilerleyecek.