Yürüyebilmek için yardım bekliyordu! Hayalleri gerçek oluyor

Sinop'ta geçirdiği beyin ameliyatı sonrası felç kalan genç kızın tedavisini hayırsever bir vatandaş üstlendi. Genç kız İstanbul'da özel bir hastanede tedavi olmak için yola çıktı. Hanife Şekerli, "Sesim duyuldu çok mutluyum. Bir şeyler olacağına, yürüyebileceğime inandım" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2021 19:12
Değiştirme Tarihi: 11.05.2021 19:12
Yürüyebilmek için yardım bekliyordu! Hayalleri gerçek oluyor

Sinop merkeze bağlı Taşmanlı köyü Şekerli Mahallesi'nde yaşayan 28 yaşındaki Hanife Şekerli, çocukken geçirdiği beyin ameliyatı sonrası 16 yıldır felçli olarak yaşamını sürdürüyor. 12 yaşında geçirdiği beyin tümörü ameliyatı sonrası yürüme yeteneğini kaybeden genç kız, o günden bu yana ailesinin ve çeşitli yürüme aletlerinin yardımı ile hayata tutunmaya çalışıyor.İhlas Haber Ajansıtarafından genç kızın hikayesinin gündeme taşınmasının ardından ismini vermek istemeyen hayırsever bir vatandaş genç kıza yardım elini uzattı.

Gizemli hayırsever, İstanbul'da özel bir hastaneyle anlaşarak genç kızın tedavisi için gerekli olan bütün hastane masraflarını üstlendi. İstanbul'da tedavi olmak için Sinop'tan yola çıkan Hanife Şekerli, şimdi yeniden yürüyebilmenin hayalini kuruyor.

Etiketler: sinop - haber - olay