Yürek yakan haber! 2 çocuk 3 gün boyunca anne ve babalarının cesetleriyle uyudu!

Rusya'da yürek yakan bir olay yaşandı. Kız kardeşi ve eşine bir türlü ulaşamayan Natalia, ailenin evine telefon ettiğinde, telefonu çiftin 5 yaşındaki kızları açtı ve anne-babasının uzun süredir uyuduğunu söyledi. Bu konuşma üzerine eve gelen yakınları, çifti yataklarında ölü olarak buldu. 

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 15:44
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 15:44
Yürek yakan haber! 2 çocuk 3 gün boyunca anne ve babalarının cesetleriyle uyudu!

Alexander ve Viktoria Yakunin çifti, bir aile toplantısına gitmediği için çiftten haber alamayan akrabaları evlerini aramaya başladı. Telefonu çiftin 5 yaşındaki kızları açtı. Küçük kız, anne ve babasının uzun zamandır uyuduğunu ve tenlerinin renginin tamamen siyaha döndüğünü; 1 yaşındaki erkek kardeşine de kendisinin baktığını söyledi.

Bu konuşma üzeirne koşarak eve gelen Viktoria'nın kız kardeşi Natalia Bakulina, çifti yataklarında ölü buldu. "Eve koştum ve her şeyi gördüm, en son çığlık atıyordum" diyen Bakulina, olayın şokunu atlatamadığını belirtti. Anne ve babalarının öldüğünü fark etmeyen küçük çocuklar ise 3 gün boyunca cansız bedenlerinin yanında uyudu.

ÖLÜM NEDENİ NE? 

Çiftten Alexander'ın, Viktoria ile birlikte yatmadan önce büyükannesinden aldığı ev yapımı turşulardan yediği öğrenildi. Turşuda oluşabilecek Botulinum toksininin ölümlere neden olduğu düşünülüyor. Geride kalan 2 çocuğun velayeti ise Alexander'ın babasına verildi.