Yoğun bakıma kaldırılmıştı... Yılmaz Vural'ın ailesinden yeni açıklama!

Yeniden koronavirüse yakalanan ve durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alınan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural'ın entübe edildiği belirtilmişti. Haziran ayında koronavirüse yakalanan ve iyileşen Yılmaz Vural'ın, son durumuyla ilgili ailesinden yeni bir açıklama geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2020 16:36
Değiştirme Tarihi: 28.11.2020 16:36
Yoğun bakıma kaldırılmıştı... Yılmaz Vural'ın ailesinden yeni açıklama!

İkinci kez yakalandığı koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan Yılmaz Vural, özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Koronavirüs tedavisi gereği entübe edilen Vural'ın sağlık durumuyla ilgili son durum da merak ediliyordu. 

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan ve yoğun bakıma alınan Yılmaz Vural'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu'nun açıklamasında, "19 Kasım'da Kovid-19 tanısı alarak tedavisine başlanan Yılmaz Vural, ayaktan takip edilmekteyken nefes darlığı gelişmesi nedeniyle, 24 Kasım'da hastanemize yatırılmıştır. Hastanın oksijen ihtiyacının artması üzerine, bugün (27 Kasım) öğle saatlerinde yoğun bakım ünitesine alınarak ventilatör altında takibi devam etmektedir. Hastanın durumu ciddiyetini korumakta olup gelişmeler ailenin izniyle paylaşılacaktır." ifadeleri yer aldı.

AİLESİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Yılmaz Vural'ın ailesinden, deneyimli teknik adamın son durumuna ilişkin Cumartesi günü saat 15:35'te yeni bir açıklama geldi:

"Babamız Yılmaz Vural'ın kan değerleri bugün daha iyi durumda ve tedavisi yoğun bakımda devam ediyor."

67 yaşındaki tecrübeli teknik adam, daha önce Haziran ayında koronavirüse yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu.