Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu'

'Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu'

Son filminin çekimlerine Haydarpaşa Garı’nda devam eden Crowe, “Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuklarını çok beğendim” dedi

01.03.2014 09:14

‘The Water Diviner’ sinema filminin çekimlerine İstanbul Haydarpaşa Garı’nda devam edildi. Yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu ‘Gladyatör’ filminin dünyaca ünlü yıldızı Russell Crowe’un yaptığı filmin önceki gün yapılan çekimlerinde tarihi Haydarpaşa Garı milli mücadele yıllarındaki döneme döndü. Sette Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemi bire bir aynen yansıtıldı. Haydarpaşa Garı’nın denize bakan yan tarafına o dönemin pazar alanı kuruldu.Avustralya’dan Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu bulmak için İstanbul’a gelen bir babayı canlandıran Russell Crowe, Haydarpaşa Garı’ndaki çekimlerde koştururken, askerlere nasıl yürümeleri gerektiğinin direktifini de verdi. 

‘Fantastik şehir’Russell Crowe gazetecilerle yaptığı röportajda “İstanbul’u çok beğendim, çok güzel ve fantastik bir şehir. Sultanahmet köftesine bayıldım. Filmde yer alan Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuklarını çok beğendim” dedi.
Yorumlar | 0
üye profil