Yılanların Öcü'nde Şerife'den hain plan

Yılanların Öcü bu hafta 3. bölümüyle ekranlardaki yerini alacak.

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2014 09:22
Değiştirme Tarihi: 17.09.2014 09:48

Yılanların Öcü bu hafta 3. bölümüyle ekranlardaki yerini alacak.

En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Yılanların Öcü yeni bölümde neler olacak, Yılanların Öcü dizisinden son dakika gelişmelere ve fragmanlara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, bu akşam üçüncü bölümüyle ekranlardaki yerini alacak.

Yeni yayın sezonunun iddialı yapılarından olan dizinin bu akşam Show TV’de yayınlanacak olan üçüncü bölümünde; Şerife, Kamuran ile birlikte olmalarına engel gördüğü her şeyi ortadan kaldırmaya kararlıdır ve eline geçen ilk fırsatı değerlendirerek Nesrin için hain bir plan yapar. Haceli, Zahide'yi üzdüğü için Bayram’a hesap sormayı kafasına koymuştur. Tüm bu yaşananlardan habersiz olan Fatma'yı ise büyük bir tehlike beklemektedir.

Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Müziklere Kalan Müzik / Hasan Saltık (Müzik Direktörü) olarak imza atarken müziklerin yapımında Engin Aslan, Murat Başaran (Mayki) ve Onur Özçelik yer alıyor.

“Yılanların Öcü”nde başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil,  Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman ve Erden Alkan da rol alıyor.

“Yılanların Öcü”, yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!