Onlar geceye damga vurdu!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Pazar günü yayınlanan bölümünde izleyiciyi büyüleyen bir performansa imza atan Emre ve Raya juriden de tam not aldı.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2014 11:17
Değiştirme Tarihi: 14.10.2014 11:17
Onlar geceye damga vurdu!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Pazar günü yayınlanan bölümünde izleyiciyi büyüleyen bir performansa imza atan Emre ve Raya juriden de tam not aldı.Yetenek Sizsiniz ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Yetenek Sizsiniz Türkiye hangi gün saat kaçta, Yetenek Sizsiniz Türkiye'de neler oldu, Yetenek Sizsiniz Türkiye haftanın performansları, Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.

magazin gündemiEkranların en sevilen yarışma programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye'de sahneye çıkan Emre ve Raya yaptıkları dansla juriyi ve tüm izleyenleri etkilediler. 5 yaşında olmalarına rağmen çok başarılı bir şekilde dans ederek yeteneklerini gösterdiler ve evet alarak 2. tura yükseldiler. Yetenek Sizsiniz Türkiye ekrana kilitliyor!Birbirinden başarılı performansların sergilendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye, cumartesi ve pazar günleri ekrana gelen bölümleriyle izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatıyorlar. Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler'in juri koltuğunda olduğu yarışma Alp Kırşan'ın keyifli sunumuyla cumartesi ve pazar akşamları izleyenlerle buluşuyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye cumartesi ve pazar günleri 20:00'da TV8 ekranlarında...