Yetenek Sizsiniz Türkiye'de en eğlenceli anlar...

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de en eğlenceli anlar...

Final bölümü ile ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yaşanan en eğlenceli anları sizler için derledik...

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam ekranlara gelen final bölümü ile birlikte sona erdi. Ali Taran, Seda Bakan ve Eser Yenenler'in jüri koltuğunda oturduğu, Alp Kırşan'ın keyifli sunumu ile ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz Türkiye'de birbirinden eğlenceli anlar yaşandı. İddialı yarışmacıların büyük emekle sahneye taşıdıkları şovları izleyenlere de ekranları başında keyifli dakikalar yaşattı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 şampiyonu kim oldu?
Stüdyodaki izleyicilerin oyları ile finale kadar gelen yarışmacılar son olarak SMS oylamasına çıktı. SMS oylamasına göre Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 şampiyonu 'Hayatın Ritmini Yakala' grubu oldu. 7'den 70'e herkesin keyifle izlediği TV8'in sevilen yarışma programında heyecan dolu maraton dün akşam final bölümü ile sona erdi.

En fazla evet oyunu Eser Yenenler verdi
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de en fazla 'evet' oyu kullanan isim Eser Yenenler oldu. 138 defa evet oyu veren Eser Yenenler'i 125 oyla Seda Bakan izledi. Ali Taran ise 88 kez evet oyu 96 kez Hayır oyu verdi. Eser Yenenler'in 47 hayır oyu verdiği Yetenek sizsiniz Türkiye'de Seda Bakan ise 58 defa hayır dedi...

Görüntülenme : 476 Güncelleme Tarihi: 29/09/2016 10:55:34
Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 10:40:01

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin