Yetenek Sizsiniz nefes kesti

Yetenek Sizsiniz yeni bölümüyle dün akşam yine izleyenleri ekrana kilitledi.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2014 09:19
Değiştirme Tarihi: 29.09.2014 09:19
Yetenek Sizsiniz nefes kesti

Eğlenceli jürisi ve yarışmacıların farklı şovlarıyla Yetenek Sizsiniz Türkiye yine izleyenlerine eğlenceli bir akşam yaşattı. Türk televizyonlarının fenomen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni bölümü dün akşam ekranlara geldi.

Acun Ilıcalı, Murat Boz, Eser Yenenler ve Özgü Namal'ın  juri koltuğuna oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, yeni sezonda Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelecek.

Renkli jurisi ve Alp Kırşan'ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelecek Yetenek Sizsiniz Türkiye, yepyeni yetenek ve sürprizleri ile Cumartesi - Pazar günleri TV 8 ekranlarında.

magazin gündemi
Geçen hafta yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de renkli sahneler yaşandı; 2013’te 14 tane buz bloğunu tek omuz hamlesiyle kırarak rekoru Amerika’dan Türkiye’ye getiren Uğur Öztürk, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Guinness Rekor Türkiye Temsilcisi ve Hakemi önünde tek hamleyle 17 buz bloğunu kırarak rekorunu yeniledi. Komik görüntülerinde yaşandığı programda Alp Kırşan Lastik adam Sudi Salumu’nun yaptığı hareketleri yapmaya çalışınca stüdyoda ve ekran başında izleyenler eğlenceli görüntülere şahit oldu.

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” Cumartesi ve Pazar akşamı TV8 ekranında...