Gözlerini sahneden alamadılar!

Gözlerini sahneden alamadılar!
Yayınlanma Tarihi: 10.11.2014 16:38 | Değiştirme Tarihi: 10.11.2014 16:38

Her hafta dünyadaki özel yetenekleri TV8 ekranlarına getiren Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin pazar günü yayınlanan bölümüne Momento Di Passion konuk oldu.

Her hafta dünyadaki özel yetenekleri TV8 ekranlarına getiren Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin pazar günü yayınlanan bölümüne Momento Di Passion konuk oldu.Yetenek Sizsiniz ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Yetenek Sizsiniz Türkiye hangi gün saat kaçta, Yetenek Sizsiniz Türkiye'de neler oldu, Yetenek Sizsiniz Türkiye haftanın performansları, Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin pazar günü yayınlanan bölümüne konuk olarak gelen Momento Di Passion izleyenleri ekrana kilitleyen bir performansa imza attı. Juri üyelerinde büyük beğeniyle izledikleri gösteri salondaki izleyicilerden de tam not aldı.

Yetenek Sizsiniz son bölüm Murat ve Eser hayran kaldı3 kişiden oluşan dans grubunda yer alan kadın dansçıların güzelliklerine hayran kalan Murat Boz ve Eser Yenenler, gösteri sonrasında hayranlıklarını dile getirdi. İzleyicileri kahkahaya boğan yorumlarıyla Murat Boz ve Eser Yenenler, grupdaki erkek dansçıya da şanslı olduğu söylediler. Yetenek Sizsiniz dans gösterisi Her bölümde bir konukYetenek Sizsiniz Türkiye'de her bölümde izleyiciler konuk olarak gelen ekiplerin sahne şovlarını izleme fırsatı buluyor. Yetenek Sizsiniz'in diğer ülkelerinde yarışan ekiplerin yanı sıra şovlarıyla geniş kitlelere ulaşanlar da Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye misafir oluyorlar.