Yer: Kadıköy... Yüzlerce müşterisi olan tantunicide skandal görüntüler! Müşteriye yedirmişler

İstanbul Kadıköy'de yüzlerce müşteriye hizmet veren bir tantunicideki görüntüler görenleri hayrete düşürdü. Tantuniyle birlikte ikram edilen ve yenmeyip arda kalan biber turşuları, çöpe atıldıktan sonra patronun direktifiyle çalışanlar tarafından çöpten geri toplatıldı. Patron yalnızca biberlerin değil, etlerin dahil yeniden servis edilmesini istiyor.

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2022 13:40
Değiştirme Tarihi: 14.01.2022 13:40

İstanbul Kadıköy'de, her gün yüzlerce kişinin yemek yediği bir tantunicide akılalmaz görüntüler ortaya çıktı.

NTV'nin haberine göre Kadıköy'deki tantunicide servis edilen ancak, müşterilerin tabağında bırakıp yemediği biberler işletme sahibinin istediğine göre çöpten toplanıp tekrar servis için hazır ediliyor.

''MÜŞTERİ ISIRMIYOR BİLE! NİYE ÇÖPE ATALIM?''

Videoya çekilen görüntülerde çalışanların hem azarlandığı, hem de çöpe atılan biberleri ve etleri topladığı görülüyor. Söz konusu skandal videoda, işletme sahibi, ''Müşteri tabağında elini bile sürmüyor, ısırmıyor niye çöpe atalım? Yıkayıp koyacağız'' derken çalışanlara da ''Burayı kendi yeriniz gibi görmediğiniz müddetçe ensenizdeyim. İzinlerinizi de iptal ediyorum'' dedi.

Şikayetler üzerine zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. İlçe sağlık müdürlüğü ekipleri de ürünlerden numune topladı.
 

İlgili Sayfalar: Playlist