Yer: Fatih... Sarhoş yolcu çılgına döndü: Bana zart zurt yapma!

Gelen son dakika haberine göre İstanbul Fatih'te alkollü şekilde taksiye binen kadın yolcu, taksiciye zor anlar yaşattı. Taksi ücreti konusunda tartışmaya yaşayan ikilinin o anları da sürücü tarafından kayıt altına alındı. Seyir halindeki araçtan 'Ben seni sevmedim' diyerek inmeye çalışan yolcunun, koronavirüs maskesi de takmadığı görüldü. Ücretini de alamayan taksi sürücüsü, 'Seni karakola götüreceğim' deyince aldığı cevapla da şaşkınlık yaşadı. Kadın yolcu, 'Götür zaten ben karakolum, ben gelirim yine de sen suçlu sayılırısın' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2020 11:40
Değiştirme Tarihi: 25.11.2020 11:42
Yer: Fatih... Sarhoş yolcu çılgına döndü: Bana zart zurt yapma!

Şaşkınlık yaratan olay dün öğleden sonra 15.30 sıralarında Fatih'te yaşandı. Taksisiyle, Saraçhane'den bir müşteri alan sürücü başına geleceklerden habersizdi. 

Taksiye binen kadın taksimetre açmadan gideceği yere ne kadar istediğini söyledi. Bunun üzerine Ünver kadına 50 lira diye karşılık verdi. Kadının ücreti kabul etmemesi üzerine Ünver, taksimetreyi açacağını söyleyerek yoluna devam etti. Taksici bulvar üzerine geldiği esnada alkollü olduğu anlaşılan kadının taksimetre yerine “bana normal bir fiyat çıkartın” demesi üzerine taksici Ünver, "Normali taksimetre fiyatıdır" diyerek yoluna devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yolcu, taksi şoförüne 'Bana zartzurt yapma' deyip sataşmaya başladı. Sürücü bunun üzerine 'Taksim metrede ne yazıyorsa o' karşılığını verdi. Yolcu, 'Ne kadar kötüsünüz, sizi sevmedim' diyerek seyir halindeki araçtan inmeye çalıştı. 

Taksici olası bir facianın önüne son anda geçerek zorla aracını durdurdu. Olay sonrası araçtan inen kadın ücret ödemeden gitmeye çalıştı. Taksicinin parasını istediği kadın, “Ne parası, git polis çağır” diyerek ücreti ödemedi.

Önce “Kardeşim lütfen” diyen ardından da “Beni oradan buradan getirdin ne parası” diyen kadına taksici Ünver, “Seni karakola götüreceğim” diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine kadın, “Götür, ben zaten karakolum, ben gelirim ama yine de sen suçlu sayılırsın” demesi “pes” dedirtti. Uzun süre parasını almaya çalışan taksici Ünver ardından taksisine binerek olay yerinden ayrıldı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak: İHa