Yeniden Başlayalım!

4 yıl aradan sonra yeniden A Milli Takım'ın başına geçen Fatih Terim, ilk sınavını Andorra karşısında verecek.

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2013 04:14
Değiştirme Tarihi: 06.09.2013 04:12
Yeniden Başlayalım!

A Milli Futbol Takımımız, Dünya Kupası Elemeleri'nde bu akşam Andorra ile karşılaşırken diğer yandan kulaklar Bükreş'ten gelecek haberde olacak. Grupta ikincilik açısından büyük önem taşıyan Romanya-Macaristan mücadelesi Ay-yıldızlıların Brezilya için kaderini belirleyecek.

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu mücadelesinde Türkiye, 7. maçında Andorra ile saat 21.00'de karşı karşıya gelecek. Bu önemli mücadeleyi Star TV'den canlı izleyebilirsiniz.

Grupta 7 puanla 4. sırada bulunan ay-yıldızlıların Dünya Kupası yolunda mutlaka kazanması gereken maçı Lüksemburglu hakem Sven Bindels yönetecek.

Fatih Terim, 4 yıl aradan sonra yeniden A Milli Takım'ın başında bir karşılaşmaya çıkacak.

A Milli Takım'da soğuk algınlığı bulunan Selçuk İnan, Andorra karşılaşmasında forma giyemeyecek. Selçuk, 10 Eylül'de oynanacak Romanya maçı düşünülerek riske edilmeyecek.
İlk maçta Andorra'yı deplasmanda 2-0 mağlup eden A Milli Takım, 3 puan alarak gruptaki iddiasını devam ettirmek istiyor. D grubunun kritik maçlarından biri de Romanya'da oynanacak. Romanya ile Macaristan, saat 21.00'de kozlarını paylaşacak. Karşılaşmada alınacak sonuç, milli takımın gruptaki şansının etkileyecek.