Yenibosna'daki lüks rezidansta akıl almaz ölüm! Kiralık ev bakmaya giden grafiker feci şekilde can verdi

42 yaşındaki Soner Elveren, kiralık ev bakmak için gittiği İstanbul Bahçelievler'deki lüks rezidansta, başına cam düşmesi sonucu feci şekilde hayatını kaybetti. SOner Elveren'in yakınları olayda ihmal olduğunu ifade etti ve hukuki mücadele başlatacaklarını belirttiler. İşte korkunç olaya dair ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 13:21
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 13:21
Yenibosna'daki lüks rezidansta akıl almaz ölüm! Kiralık ev bakmaya giden grafiker feci şekilde can verdi

Bahçelievler Yenibosna'da dün akşam saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Rezidansa kiralık ev bakmak için rezidansa gelen grafiker Soner Elveren, başına 15. kattan cam düşmesi sonucu oracıkta hayatını kaybetti. 

Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Soner Elveren'in ölümüyle ilgili konuşan aukat Tuğba Kortun, bu olayın takipçisi olacaklarını ifade etti ve şunları söyledi: "Kendisi ev bakmaya gidiyor. Aşağı indiğinde üst kattan cam düşüyor. 15'nci kattan düşüyor deniyor. Soruşturma devam ediyor sonuna kadar takipçisi olacağız. Kesinlikle tedbirsizlik ve ihmal sonucu oluşan bir olay"

Elveren'in yakın arkadaşı Evren Dayıcık ise olayda ihmal olduğunu belirtti. Soner Elveren'in ev bakmak istediğini, hatta oraya birlikte gitmeyi düşündüklerini dile getirdi. Evren Dayıcık'ın sözleri de şu şekilde: 

"6 senedir yediğimiz içtiğimiz bir, birlikte çalışıyoruz. Hayat dolu dürüst bir adamdı. Yukarıdan cam nasıl düşebiliyor bilmiyorum ama burada bir ihmal var bu durum belli. Ev bakmak istiyordu iş yerine yakın bir yerde. Bir iki gün de beraber bakıyordum. Hatta birlikte gitmeyi düşündük. O 'ben giderim sıkıntı yok' dedi, sonra acı haber geldi. Çok iyi bir insan gitti"

Kaynak: İHA