Yeni Zelanda'da havaalanında alarm!

Yeni Zelanda'da havaalanında alarm!
Yayınlanma Tarihi: 17.03.2019 13:12 | Değiştirme Tarihi: 17.03.2019 13:12

Yeni Zelanda'da geçtiğimiz günlerde 2 camide gerçekleşen hain saldırıda 50 kişi hayatını kaybetmişti. Yeni Zelanda'da bu kez havalimanında alarm verildi. Dunedin Havaalanı şüpheli paket ihbarı sebebiyle uçuşlara kapatıldı.

Yeni Zelanda'da cami saldırılarının gerçekleştiği Christchurch kentine komşu Dunedin'de havalimanı kapatıldı.

Kapatılan havaalanının ardından olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Bomba uzmanı ekipler olay yerine ulaştı.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.

Işıklar, tüm dünyada 1 saatliğine kapatılacak

Dünya Doğayı Koruma Vakfı, 6 Nisan'da gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında 1 saat boyunca dünya genelinde ışıkları söndürülmesi çağrısında bulunacak. Dünya Saati etkinliği adını alan etkinlik 10 yıldan bu yana sürüyor.