"Taraftarlarımız desteği bırakmasın"

'Taraftarlarımız desteği bırakmasın'
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 13:06 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 12:51

Pazartesi akşamı Ankara'da Geçlerbirliği ile karşı karşıya gelecek olan Kardemir Karabükspor bu maçın hazırlıklarını sürdürürken, ara transferde takıma katılan Jones Da Silva Lopes antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu. Karabük ve Türk futbolunu tanıdığını söyleyen Jones sözlerini şöyle sürdürdü;
"Ben ilk maçta, Elazığspor maçında fırsat yakaladım iyi değerlendirmeye çalıştım, umarım taraftarlarımız da bunu öyle görmüşlerdir. Tanrı'ya şükürler olsun ki iyi de bir sonuç aldık ve hafta başı oynayacağımız Gençlerbirliği maçına moral depoladık. Umarım çıkışımıza devam edeceğiz. Ben de daha çok çalışıp takımıma katkı vereceğim" dedi.

Türk futbolunu biliyor musun? diye sorduğumuz Lopes Türk futbolu ile ilgili de şunları söyledi;
"Türk futbolu ile fikrim vardı ama yine de Şampiyonlar Ligi'ni izliyordum. Ama buranın sert bir lig, zor bir lig olduğunu biliyordum, ben de buna hazır olarak geldim. Umarım ben de hocamızın istediği katkıyı yaparım ve takımın Avrupa'ya ulaşması hedefinde ben de yardımcı olurum" dedi.

Elazığspor maçında ilk kez sahaya çıktın. Taraftarı nasıl buldu? Sorumuza Jones Da Silva Lopes;
"Benim ilk maçım olması sebebiyle, ben de taraftarımız ile buluşma şansı buldum. Takımımızın geriye düştüğü anda bile nasıl desteklediklerini gördüm. Bu da takıma büyük bir katkı. Bazen işler istediğiniz gibi gitmiyor olabiliyor ama taraftarınızın desteği ile işleri çevirebiliyorsunuz. Bunu da son oynadığımız Elazığspor maçında gördük. Güçlü bir taraftar gurubumuz var. Bu yönden çok mutluyum” dedi

Gençlerbirliği maçına da değinen Lopes, "Bizim hedefimiz puan yada puanlar almak olacak. Hocam görev verirse takıma katkı vermek istiyorum” dedi.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.