Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 8-12 Nisan Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 8-12 Nisan Yemekteyiz yarışmacıları
Yayınlanma Tarihi: 08.04.2019 16:22 | Değiştirme Tarihi: 08.04.2019 17:33

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimdir sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her hafta ayrı bir heyecan yaratmaya devam eden Yemekteyiz'de bu hafta ilk gün yarışmacısı Sinan Kabaktaş olacak. İşte 8-12 Nisan Yemekteyiz Best Of yarışmacıları

Tv8 ekranlarında haftaiçi her gün ekranlara gelen heyecan dolu yarışma programı Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacıların yer alacağı merak ediliyor. Yemekteyiz'de bu hafta ilk gün yarışmacısı Sinan Kabaktaş oldu. Sinan Kabaktaş ilk gün yarışmacılardan yüksek puan almaya çalışacak. Peki, Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimdir? İşte 8-12 Nisan Yemekteyiz Best Of yarışmacıları.

YEMEKTEYİZ BEST OF YARIŞMACILARI
Haber ile ilgili metin girin!.

Sinan Kabaktaş kimdir?
Sinan Kabaktaş kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz programının takipçileri tarafından merak ediliyor. Yemekteyiz'de ilk gün yarışmacısı olarak yarışacak olan Sinan Kabaktaş otel kat görevlisi olarak mesleğini icra ediyor. Sinan Kabaktaş iddiaları isimler arasında yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sevda Yağcı kimdir?
Sevda Yağcı kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz programının takipçileri tarafından merak ediliyor. Yemekteyiz'de 2. gün yarışmacısı olacak olan Sevda Yağcı'nın asıl mesleği Ressam ve kalıcı makyaj uzmanlığıdır. Sevda Yağcı'nın nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hikmet Işık kimdir?
Hikmet Işık kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz programının takipçileri tarafından merak ediliyor. Yemekteyiz'de 3. gün yarışmacısı olarak yarışacak olan Hikmet Işık'ın asıl mesleği Satış Yöneticiliğidir. Hikmet Işık'ta iddialı isimler arasında yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gizem Ünal kimdir?
Gizem Ünal kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz programının takipçileri tarafından merak ediliyor. Yemekteyiz'de 4. gün yarışmacısı olarak yarışacak olan Gizem Ünal, fotoğrafçılık mesleğini icra ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fatma Kaplan kimdir?
Fatma Kaplan kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz programının takipçileri tarafından merak ediliyor. Fatma Kaplan haftanın final gününde yarışacak. Fatma Kaplan'ın asıl mesleği operasyon müdürlüğüdür. Fatma Kaplan'ın Yemekteyiz'de nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.