Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimdir? 11-15 Mart Yemekteyiz Best Of yarışmacıları

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimdir? 11-15 Mart Yemekteyiz Best Of yarışmacıları
Yayınlanma Tarihi: 14.03.2019 16:54 | Değiştirme Tarihi: 14.03.2019 16:54

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimdir sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Tv8 ekranlarında heyecan yaratmaya devam eden Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın yarışmacıları oldukça iddialı. İşte, 11-15 Mart Yemekteyiz Best Of yarışmacıları.

Tv8 ekranlarında her bölümüyle ayrı heyecan yaratmaya devam eden Yemekteyiz programının bu haftaki Best Of yarışmacıları merak ediliyor. Her hafta farklı yarışmacıların yer aldığı Yemekteyiz'de bu hafta İclal Aslan, Seyhan Bekiroğlu, Nazan Güngörmüş, İlker Özten ve Sami Batuhan Yoldaş yarışıyor. İşte, 11-15 Mart Yemekteyiz Best Of yarışmacıları hakkında bilgiler.

YEMEKTEYİZ BEST OF YARIŞMACILARI
İCLAL ASLAN KİMDİR?
40 yaşında ve evli olan İclal Aslan, çiğ köfteci dükkanı işletiyor. Aslen Şanlıurfalı olan İclal Hanım uzun yıllardır İstanbul'da yaşıyor. İlk yarışında birinci olan İclal Aslan, best of yarışında bir hayli iddialı.

SEYHAN BEKİROĞLU KİMDİR?
9 yıllık evli ve 2 çocuk annesi olan Seyhan Bekiroğlu, 37 yaşında. Tasarımcılık yapan Seyhan Bekiroğlu, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Daha önce katıldığı Yemekteyiz'de birinciliği çok az bir farkla kaçıran Seyhan Hanım bu kez şampiyon olmayı hedefliyor. 

NAZAN GÜNGÖRMÜŞ KİMDİR?
Best of yarışının üçüncü gün yarışmacısı Nazan Güngörmüş evli ve ev hanımı.

İLKER ÖZTEN KİMDİR?
İlker Özten, best of yarışının dördüncü gününde mücadele edecek. Moda sektöründe çalışan İlker Bey, genellikle gelinlik tasarımları yapıyor, kendisine mutfak konusunda da güveniyor. 

SAMİ BATUHAN YOLDAŞ KİMDİR?
Yemekteyiz’in iddialı yarışmacıları arasında yer alan Sami Batuhan Yoldaş, bayan kuaförlüğü yapıyor. İclal Aslan, Seyhan Bekiroğlu, Nazan Güngörmüş ve İlker Özten’in evine konuk olarak katılacak olan Sami Batuhan Yoldaş, final gününe ev sahipliği yapacak.