Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte 18-22 Kasım haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte 18-22 Kasım haftası Yemekteyiz kazananı
Yayınlanma Tarihi: 22.11.2019 17:35
Değiştirme Tarihi: 22.11.2019 19:53

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kullanılan oyların ardından belli oldu. Her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Yemekteyiz yarışmasında Esma Uzun son gün yarışmacısı olarak yer aldı ve tüm yemeklerin puanlaması yapıldı. Tüm haftaların puanı toplandı ve Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi belli oldu. İşte haftanın kazananı.

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu haftanın kazananı tüm yarışmacıların oylarının verilmesiyle birlikte belli oldu. En son Seda Sayan oylama yaptığı Yemekteyiz'de son gün yarışmacısı olan Esma Uzun yemeğini misafirlerine sundu ve puanlama aşamasına geçildi. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kullanılan tüm oyların ardından belirlendi. Son gün evinde misafirlerini konuk eden Esma Uzun'un da değerlendirmesi yapıldı ve haftanın puan tablosu son görünümünü aldı. Seda Sayan'ın kullandığı oyların toplamıyla birlikte 1 kişi büyük ödül olan 10 bin TL'nin sahibi oldu. Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi toplamda 21 puan alan Kazım Bey oldu. 

Esma Hanım 16 puan

Cengiz Bey 14 puan 

Fadime Hanım 14 puan 

Aysu Hanım 17 puan