Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2019 11:29 | Değiştirme Tarihi: 25.03.2019 14:46

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her hafta büyük heyecan yaratan Yemekteyiz yarışmasında bu hafta birbirinden tanıdık isimler yer alacak. İşte 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları.

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları kimler oldu merak ediliyor. Tv8 ekranlarında her hafta büyük bir heyecan yaratmaya devam eden Yemekteyiz'de bu hafta geçtiğimiz sezonun MasterChef yarışmacıları yer alacak. Tanınan birçok ismin yer alacağı yarışmada hem eğlenceli hem de heyecanlı dakikalar yaşanacak. İşte Yemekteyiz Best Of yarışmacıları ve yeni bölüm tanıtımı.

YEMEKTEYİZ BEST OF YARIŞMACILARI KİMDİR?

Yemekteyiz Best Of'ta bu hafta birbirinden renkli isimler yarışacak. MasterChef yarışmasından tanıdığımız birçok isim bu hafta Yemekteyiz Best Of programında karşı karşıya geliyor. Mehmet Sur, Meltem alan Taşbaş, Tuğçe Sökeoğlu, Esra Aydoğdu ve Ercan Uçar bu hafta Yemekteyiz programında karşı karşıya gelecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Esra Aydoğdu kimdir?

Esra Aydoğdu kimdir sorusu, Yemekteyiz yarışmasının takipçileri tarafından merak ediliyor. Asıl mesleği işletmecilik olan Esra, MasterChef Türkiye yarışmasıyla da adını duyurmuş bir isim.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tuğçe Sökeoğlu kimdir?

Tuğçe Sökeoğlu kimdir sorusunun yanıtı merak edilmeye başladı. MasterChef Türkiye yarışmasıyla tanınan Tuğçe, hırslı yapısıyla da biliniyor. Tuğçe, Yemekteyiz yarışmasında ikinci gün yarışmacısı olarak yarışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Meltem Alan Taşbaş kimdir?

Yemekteyiz programında üçüncü gün yarışmacısı olarak yarışacak olan Meltem'de MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında yer almıştı. Şefler tarafından son 5'e kadar kalan Meltem, daha sonrasında yarışmaya veda etmişti. Meltem yemekleriyle ünlü bir isim olarak biliniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mehmet Sur kimdir?

Mehmet Sur kimdir sorusunun yanıtı Yemekteyiz yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanıyor. Kendine ait bir restaurantı olan Mehmet, MasterChef Türkiye yarışmasında da sevilen bir karakterdi. Mehmet Sur, Yemekteyiz'de dördüncü gün yarışmacısı olarak yarışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ercan Uçar kimdir?

Ercan Uçar, Yemekteyiz Best Of'ta bu hafta güçlü isimlerle karşı karşıya gelecek. Kendiside MasterChef Türkiye yarışmasında yarışmıştır. Yarışmaya erken veda eden isimler arasında yer alıyor. Asıl mesleği Operasyon Müdürlüğü olan Ercan, yarışmanın iddialı isimleri arasında.