Yemekteyiz 27 şubat Esma Karaca izle! 27 şubat Yemekteyiz Esma Karaca kaç puan aldı?

Yemekteyiz 27 şubat Esma Karaca izle! 27 şubat Yemekteyiz Esma Karaca kaç puan aldı?
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2019 17:06 | Değiştirme Tarihi: 27.02.2019 17:06

Yemekteyiz Esma Karaca en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Esma Karaca MasterChef’te daha önce de yarıştı. Yemekteyiz Esma Karaca kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Yemekteyiz Best of izleyicilerin karşısına bugün Esma Karaca ile çıktı. Esma Karaca 27 şubat Yemekteyiz’de TV8’de izleyicilerin karşısına çıktı. Yemekteyiz Best of’un yarışmacılarından Esma Karaca kimdir? Esma Karaca nerelidir, sorusu da merak edilen konular arasına girdi. Esma Karaca’nın menüsünde hangi yemekler var? Esma Karaca Yemekteyiz’de kaç puan alacak? Sorusunun yanıtı da bugün belli olacak. Esma Karaca’nın menüsünde çorba olarak köz biberli çorba, ara sıcak olarak pazı sarması, salata olarak mevsim salata, ana yemek olarak patlıcan yatağında bonfile sarma var. Esma hanım ayrıca bulgur pilavı ve ayva tatlısı yapacak. Esma Karaca’nın bugün kaç puan alacağını merak ediyorsanız TV8’i izleyebilirsiniz.

27 şubat Yemekteyiz best of izlemek için tıklayınız

Esma Karaca kimdir?

Esma Karaca 16 yaşından beri çalışmaktadır. Temizlik görevlisi olan Esma Karaca 1 çocuk annesi ve aslen Malatyalıdır. Esma Karaca’nın kim olduğu en çok merak edilen konulardan biri oldu. Yemekteyiz haftanın finali 1 mart Cuma günü yapılacak. Yemekteyiz yarışması en çok merak edilen konulardan biri oldu.