Yemek yapmak için mutfağa girince şoka uğradı: Birbirimizi görünce...

Antalya Muratpaşa'da yemek yapmak için mutfağa giren Merve Kılcan, ocağın üzerinde yılanla karşı karşıya kaldı. Apar topar telefona sarılıp itfaiyeyi arayan kadın, durumu anlattı ve ekipler söylenen adrese ulaştı. Uzun süre yılanı arayan itfaiye erleri yılanı bulamazken, Merve Kılcan, "Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. İnşallah çıkıp, gider" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2021 16:16
Değiştirme Tarihi: 07.05.2021 16:16
Yemek yapmak için mutfağa girince şoka uğradı: Birbirimizi görünce...

Olay, saat 14.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Topçular Mahallesi 1021 Sokak'ta meydana geldi. Yemek yapmak için evinin mutfağına giren Merve Kılcan, ocak üzerinde demirlere dolanan yılanı gördü. Kılcan, korkuyla kaçarken, yılan da gözden kayboldu. Büyük şok yaşayan Merve Kılcan, durumu 112 Acil çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen itfaiye ekipleri, yılanı bulmak için uzun süre uğraş verdi. Mutfakta bulunan eşyaları kaldırıp altına bakan ekipler, yılanı bulamadı.

​Daha önce de eve yılan girdiğini söyleyen Merve Kılcan, "Yemek yapmak için mutfağa girmiştik. Ocağın üzerinde kıvrılan yılanı fark ettim. Ben korkudan odadan dışarıya kaçarken, o da kaçmış. Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. İnşallah çıkıp, gider" dedi.

Kaynak: DHA