Yemek siparişi getiren kuryenin apartmandan ayrıldığı sırada merdivenlere idrarını yaptığı iddiası şoke etti

Beşiktaş'ta skandal bir olay yaşandı. Bir eve yemek siparişi getiren kuryenin apartmandan ayrıldığı sırada merdivenlere idrarını yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kuryenin pantolonunu sıyırdığı anlar apartman içindeki güvenlik kamerasına yansıdı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2020 11:56
Değiştirme Tarihi: 17.11.2020 12:29

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın Türkali Mahallesi Gazi Refik Sokak'taki bir apartmanda meydana gelen olayda edinilen bilgilere göre  biri internet üzerinden yemek siparişi verdi. 

Siparişi getiren kurye, yemeği teslim ettikten sonra apartmandan ayrıldı. Kuryenin apartmandan ayrılmasından kısa bir süre sonra bina sakinlerinden biri idrar kokusu aldı. Dairesinden çıkarak kokunun yoğunlaştığı yere doğru yönelen apartman sakini, apartman merdivenlerinde idrar gördü. Hemen güvenlik kameralarını inceleyen apartman sakini, yemek siparişi getiren kuryenin apartmandan ayrıldığı sırada merdivenlerde pantolonunu sıyırdığını fark etti. 

Bina sakini, kuryenin apartman merdivenlerine idrarını yaptığı iddiasıyla yemek siparişi verilen firmaya şikayette bulundu. Firmanın ise olayı kabullenerek kurye hakkında gerekli işlemin yapılacağını söylediği öğrenildi.  Sosyal medyada da paylaşılan görüntüler tepki topladı.

DHA