Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yedi Güzel Adam ne zaman başlayacak?

Yedi Güzel Adam ne zaman başlayacak?

Kısa süre önce yayın hayatına başlayarak geniş bir hayran kitlesi oluşturan Yedi Güzel Adam dizisi sezon finali yaptı...

10.06.2014 14:58

Kısa süre önce yayın hayatına başlayarak geniş bir hayran kitlesi oluşturan Yedi Güzel Adam dizisi sezon finali yaptı...En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Sezon finali yapan dizilerden bir diğeri olan Yedi Güzel Adam, 8. bölümüyle izleyicilerine kısa süreli bir veda yaptı. Ekrana girmesine kısa bir süre olmasına rağmen sezon finali yapan dizi, önemli bir hayran kitlesi oluşturdu.

Yedi Güzel Adamne zaman başlayacak?TRT 1'in yeni dizisi Yedi Güzel Adam, izleyicileriyle yeni sezonun başlamasıyla birlikte buluşacak.İlk bölümüyle 19 Nisan 2014'te TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yedi Güzel Adam dizisinin yapımcılığını Pusula Film üstleniyor. Senaryosunu Şilan Avcı'nın yazdığı dizi, Kahramanmaraş'ta çekilmektedir.Yedi Güzel Adam dizisinin konusu:Türk edebiyatında önemli yerleri olan Cahit Zarifoğlu, Mehmet Akif İnan, Erdem Bayazıt, Rasim Özdenören, Ali Kutlay, Nuri Pakdil ve Alâeddin Özdenören’in hayatlarını konu almaktadır.
Yorumlar | 0
üye profil