Yatak odasında yakaladığı gelini ve komşunu öldürmüştü: İfadesi ortaya çıktı

Afyonkarahisar'da önceki gün gece 01.00 sıralarında yatak odasında uygunsuz şekilde gördüğü gelini Filiz Gültekin (36) ile komşusu Kamil Çetin'i (51) öldüren Nurettin Gültekin'in savcılıktaki ilk ifadesi ortaya çıktı. 68 yaşındaki Gültekin, "Gelinin odasının kapısı açıldığında sedirin altından 'Gelme, gelirsen vururum' diye sesler gelince o tarafa doğru ateş ettim" dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 14:31
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 14:31
Yatak odasında yakaladığı gelini ve komşunu öldürmüştü: İfadesi ortaya çıktı

Afyonkarahisar'ın Çiğiltepe Köyü'nde önceki gün gece 01.00 sıralarında feci bir olay yaşandı. 68 yaşındaki Nurettin Gültekin, İstanbul'a giden oğlu Uğur Gültekin'in eşi Filiz Gültekin'i, komşusu Kamil Çetin ile yatak odasında uygunsuz halde yakaladı. 

Tabancasını alan Gültekin, hem gelinini hem de komşusu Çetin'i öldürdü. Ardından jandarmaya haber veren Gültekin, gözaltna alınarak adliyeye sevk edildi ve tutuklandı. 

Nurettin Gültekin'in savcılık ifadesinde olaya ilişkin “Gece hayvanlara bakmak için besihaneye gitmiştim. Geri döndüğümde gelinin odasından sesler geldiğini duydum. Gelinin odasına gittim, kapıyı çaldım. Kapıyı 10 dakika kadar açmadı. Silahımı aldım. Gelinin odasının kapısı açılınca içeri girdiğimde sedirin altından 'Gelme, gelirsen vururum' diye sesler geldi. O tarafa doğru ateş ettim daha sonra gelin, üzerime saldırdı. Ona da ateş ettim, gerisini hatırlamıyorum" dediği öğrenildi.

Kaynak: DHA
 

İlgili Sayfalar: Playlist