Yaşar Demir: İnsanlar yaşanılabilir binalar arzu ediyor

Yaşar Demir, yaşanılabilir binalar inşa ettiklerini ifade ederek bu konuda önemli çalışmalarda bulunduklarını vurguladı. “Müşterilerimize estetiğin konforla birleştiği yaşam alanları sunmanın gururunu yaşıyoruz!” sözleriyle konuyla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2021 13:31
Değiştirme Tarihi: 13.12.2021 13:31
Yaşar Demir: İnsanlar yaşanılabilir binalar arzu ediyor

Açıklamalarını sürdüren Yaşar Demir, “Biliyorsunuz, insanlar yaşanılabilir binalar arzu ediyor. Bu çok doğal bir istek. Çünkü yaşadığınız alanda kendinizi huzurlu hissetmek istersiniz. Kendinizi o ortama ait hissetmek sizi çok daha mutlu eder. Biz Demiroğlu İnşaat olarak temel olarak yaşanılabilir alanlar inşa etme hedefine yönelik çalışmalar sürdürüyoruz. Çünkü müşterilerimizin mutluluğu bizim de mutluluğumuz anlamına geliyor. 

Konforlu ve estetik binalar oluşturabilmek için ilk önce müşterilerimizle iletişim kuruyoruz. Onların taleplerini öğreniyor, bu talepleri analiz ediyoruz. Daha sonra projelerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bu noktada üstün teknolojik cihazlar kullandığımızı söyleyebilirim. Proje sonrası inşa aşamasına geçiyoruz ki bu aşama oldukça önemlidir. Her aşamada uzman ve deneyimli çalışanlardan destek alıyoruz.” ifadelerinde bulundu. 
 

İlgili Sayfalar: Playlist