Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Yaşam Hancılar hakkındaki bilgiler

Yaşam Hancılar, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Yaşam Hancılar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 18:32
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 18:32
Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Yaşam Hancılar hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Yaşam Hancılar. Ebru Gündeş’in takımında yer alan Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

O SES TÜRKİYE YAŞAM HANCILAR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Yaşam Hancılar, 21 yaşında. Yarışmaya Edremit Balıkesir’den katılıyor. Yarışmacı, yedi aylıkken doğduğunu, doktorların yaşamaz dediğini ve annesinin yaşasın diyerek adını Yaşam koyduğunu söyledi.

Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda ek gelir olarak yurtdışına reklam ve oyun müziği sattığını söyledi.

Müziğin babasından gelen bir şey olduğunu söyleyen Yaşam Hancılar, Queen, Guns N' Roses ve Led Zeppelin gibi grupları dinleyerek büyümüş. Hard Rock türünün seçmesinin sebebi de bildiği ve söylemeyi sevdiği yegane müzik tarzlarından biri olması olduğunu açıkladı.

INSTAGRAM HESABI

O Ses Türkiye finalistlerinden Yaşam Hancılar’ın Instagram hesabı “yasamhancilar” şeklindedir.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Yaşam Hancılar, bu akşam O Ses Türkiye’de “KNOCKIN ON HEAVEN'S DOOR” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Playlist