"Yarın İstifa Edebilirim"

Milan - PSV Eindhoven maçı sonrası, İtalyan ekibinin teknik direktörü Massimiliano Allegri istifa sinyali verdi. Ancak Milan Başkan Yardımcısı Adriano Galliani, Allegri'nin şaka yaptığını savundu.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 14:53
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 14:51
'Yarın İstifa Edebilirim'

Milan'ın, PSV'yi 3-0 yenerek Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kaldığı maç sonrası, İtalyan ekibinin teknik direktörü Massimiliano Allegri, galibiyetin tadını çıkarmak yerine istifadan bahsediyordu. İtalyan medyasında sürekli takımdan gönderileceği yolunda haberler çıkan Allegri, basın mensuplarına ilginç mesajlar verdi.

Allegri, "İki yıldır hakkımda garip yazılar çıkıyor. Hemen her gün görevime son verilmesinin artık çok yakın olduğunu okuyorum. O zaman yarın yazmanız için size yeni bir malzeme vereyim. Böylece sıkıcı olmaktan da sizi kurtarmış olurum. Bu gece iyice düşüneceğim ve belki yarın istifa edeceğim" dedi.

Hakkındaki haberler nedeniyle artık galibiyetlerin tadını çıkaramadığını söyleyen Allegri, takımın aldığı her kötü sonucun ardından, işinden olacağı yolunda çıkan haberlere artık katlanamadığını ifade etti. Milan Başkan Yardımcısı Adriano Galliani ise Allegri ile yolları ayırmak gibi bir niyetlerinin olmadığını vurguladı. Allegri’nin istifa konusunda şaka yaptığını savunan Galliani, gazetecilere; "Bu şakayı tartışma konusu yapmayalım" diye seslendi.

Etiketler: ac milan - allegri - serie a - istifa