Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yaralı yakınları hastanede liste oluşturdu

Yaralı yakınları hastanede liste oluşturdu

Reina'da düzenlenen terör saldırısı sonrası yaralıların kaldırıldığı hastanelere koşan yaralı yakınları liste oluşturup yakınları hakkında bilgi almaya çalıştı.

01.01.2017 10:13

İstanbul Ortaköy'de düzenlenen ve 39 kişinin hayatanı kaybettiği, 65 kişinin ise yaralandığı saldırı sonrası Şişli Hamidiye Etfal eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan yaralılardan ikisi başka bir hastaneye sevk edildi, tedavileri biten 3 kişi ise evlerine gönderildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İsim listesi oluşturdular
Hastane bahçesinde bekleyen bazı vatandaşlar da yakınlarının durumuna ilişkin görevlilerden bilgi aldı. Vatandaşlar, terör saldırısında yaralanan yakınlarını hastanede olup olmadığını görevlilere sorarak liste oluşturdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu arada Japonya'nın İstanbul Başkonsolosluğundan yetkililer de hastaneye gelerek yaralılar arasında vatandaşlarının bulunup bulunmadığını öğrenmeye çalıştı. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanı sıra bölgedeki bazı özel hastanelere kaldırılan yaralıların tedavisine de devam ediliyor.

Adli Tıp önünde acı bekleyiş
Öte yandan silahlı terör saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları cenazelerini almak için Yenibosna'daki Adalet Bakanlığı Adli Tıp Müdürlüğüne geldi. Acılı ailelerin işlemler için Adli Tıp Kurumu önünde bekleyişi sürüyor.

Yorumlar | 0
üye profil