Yaralı kuryenin isteği herkesi şaşırttı! Patronu olaya son noktayı koydu...

Edirne'de motosiklet sürücüsü olan bir kurye kaza yaptı. Kaza sonrası yaralanan kuryeyi tedavi etmeye gelen sağlık çalışanları, kuryenin pantolonunun müdahale için kesilmesi gerektiğini belirtti. Kurye ise pantolonunun kendisine zimmetli olduğunu ve kesilmemesi gerektiğini belirtti. Olay yerine gelen patronu ise olaya son noktayı koydu.

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2020 13:15
Değiştirme Tarihi: 02.12.2020 13:15
Yaralı kuryenin isteği herkesi şaşırttı! Patronu olaya son noktayı koydu...

Edirne'de müşterisine paket servis götüren kurye Ç.E'nin kullandığı motosiklet, Barutluk Mahallesi'nde kontrolden çıkarak yol kenarına devrildi. Kazayı gören vatandaşlar hemen sürücünün yanına giderek yol güvenliğini sağladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri yaralı sürücüye ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi.

ZİMMETLİ PANTOLONUNUN KESİLMEMESİNİ İSTEDİ

Acil Servis ekipleri yaralı sürücünün sol ayağına müdahale etmek için, sürücünün üzerinde bulunan korumalı pantolonu kesmek isteyince, sürücü pantolonun üzerine zimmetli olduğunu ve kesilmemesini rica etti.Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti

"MANYAK MISIN OĞLUM?"

Kaza mahallinde bulunan yaralı sürücünün patronu ise "fark etmez kesin, manyak mısın oğlum" diyerek korumalı pantolonun kesilmesine izin verdi.

Etiketler: Edirne - kurye - kaza