Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yalan Dünya'nın Benimle Bir İlgisi Yok!

Yalan Dünya'nın Benimle Bir İlgisi Yok!

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatilini geçiren Beyazıt Öztürk, "Yalan Dünya’nın bu kadar çok sevilmesinin benimle ilgisi yok" dedi...

11.07.2012 15:04

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatilini geçiren Beyazıt Öztürk, "Yalan Dünya’nın bu kadar çok sevilmesinin benimle ilgisi yok. Ben de oyunun içinde bir seyirciyim. Siz dışardan ben içerden seyrediyorum. Tek söyleyebileceğim her şey çok güzel gidiyor" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Bodrum’da tatilini geçiren ve sanatçı arkadaşlarıyla sık sık alışverişe, gezintiye çıkan Beyazıt Öztürk ilçedeki tatilcilerin de sevgilisi oldu.B ir açılışa katılan Beyazıt Öztürk özellikle çocuk hayranlarının yoğun sevgi gösterisiyle karşılaştı. Çocuklar ve genç kadınlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Beyazıt Öztürk, kendisinin de rol aldığı ’Yalan Dünya’ isimli televizyon diziyle ilgili olarak "Yalan Dünya’nın bu kadar çok sevilmesinin benimle ilgisi yok. Ben de oyunun içinde bir seyirciyim. Siz dışardan ben içerden seyrediyorum. Tek söyleyebileceğim her şey çok güzel gidiyor" dedi. Beyaz Hayali Gerçek Oldu Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil