Will Smith, Independence Day 2'de Olacak mı?

Will Smith, Independence Day 2'de Olacak mı?
Yayınlanma Tarihi: 09.02.2014 13:17 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2014 13:04

Will Smith, Independence Day'in devam filminde yer alamayacağını belirtti! ID Forever olarak duyurulan yeni Kurtuluş Günü (Independence Day) projesinden yeni haberler gelmeye başladı. Yapımcılar tarafından projeye dahil edilmek için ikna sürecine girilen Will Smith cephesinden de daha net bilgiler ortaya çıktı!

Firstshowing'in haberine göre, Will Smith'in projedeki akibeti halihazırda muğlaklığını korumasına rağmen, ünlü aktörün muhtemelen projede yer almayacağı belirtildi!

Smith'in akibeti ne olursa olsun, Dean Devlin ve Roland Emmerich'in projenin hazırlık aşamalarına geçtikleri de geçtiğimiz ay, kulaklarımıza çalınan bilgiler arasındaydı. Henüz kadrosunda yer alan diğer isimlerin kesinleşmediği projede Devlin ve Emmerich ikilisi, kafalarındaki yapım süreci takviminde sapmaya gitmek istemediklerini açıkladılar.

Senaryonun, Smith'in canlandırdığı Steven Hiller karakterinin üvey oğlu üzerinden gidilebilecek bir alternatif düşündüklerini de belirten beyin takımı, bu konuda da kesin bir sonuca varabilmiş değil! Projenin akibeti, Smith ile Emmerich arasında gerçekleşecek olan son görüşmede belli olacak!
İki bölümden oluşan ve muhtemelen bir bilimkurgu serisine evirilmesi planlanan yeni Independence Day projesinin oluşumunda ne gibi bir rota izleneceği önümüzdeki günlerde kesinleşecek gibi görünüyor!

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.