Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Wafa Benradja hakkındaki bilgiler

Wafa Benradja, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Wafa Benradja hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 19:51
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 19:51
Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Wafa Benradja hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Wafa Benradja. Ebru Gündeş’in takımında yer alan Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

WAFA BENRADJA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Wafa Benradja, 25 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Cezayirli olan yarışmacı, şarkıcı ve söz yazarı, aynı zamanda veteriner. Türkiye’ye sekiz ay önce geldiğini söyleyen Wafa Benradja, boş zamanlarında tenis oynadığını söyledi. Ülkesinde profesyonel hentbol oyuncusu olduğunu da belirtti.

Arkadaşlarıyla video oyun oynamayı seven Wafa Benradja, Instagram’da “wafabenradja” kullanıcı adıyla yer alıyor. Şu an 35 bin takipçisi var.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Wafa Benradja, O Ses Türkiye kör eleme turunda dört jüriyi döndürmeyi başardı. Raggamuffin adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için dönen jüri üyelerinden Wafa Benradja’nın tercihi Ebru Gündeş oldu.

 

İlgili Sayfalar: Playlist