Rüzgarın azizliğine uğradı!

Rüzgarın azizliğine uğradı!
Yayınlanma Tarihi: 10.02.2014 09:35 | Değiştirme Tarihi: 11.02.2014 08:58

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Victoria Justice, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir moda fuarından ayrılırken talifsiz anlar yaşadı.Acunn.Com Dış Haber

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Victoria Justice, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir moda fuarından ayrılırken talifsiz anlar yaşadı.

Rüzgarda elbisesi açılan genç yıldız büyük şaşkınlık yaşadı.

Elbisesini düzeltip yoluna devam en Victoris, olayla ilgili bir tweet atmayı da ikmal etmedi.

Haber ile ilgili metin girin!. Haber ile ilgili metin girin!.

20 yaşındaki güzel şarkıcı-oyuncu: "Bugün kötü bir gündü. Hahah. Yanlışlıkla Marilyn anları yaşandı" yazarak sosyal medyadan hayranlarına seslendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.