Ekranları tatlandıracak yarışma!

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2014 14:42 | Değiştirme Tarihi: 20.10.2014 14:58

Yeni sezona bomba gibi başlayan TV8 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Bugün ilk bölümüyle ekranlardaki yerini alacak olan Ver Fırına, ekranlara yeni bir tat getirecek...

Yeni sezona bomba gibi başlayan TV8 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Bugün ilk bölümüyle ekranlardaki yerini alacak olan Ver Fırına, ekranlara yeni bir tat getirecek...Ver Fırına bugün TV8 ekranlarında başlıyor. Ver Fırına ne zaman başlayacak, Ver Fırına hangi gün yayınlanacak, Ver Fırına saat kaçta ekrana gelecek, Ver Fırına'da yarışma şartları, Ver Fırına başvuru formu; Ver Fırına ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar acunn.com'da...Pasta ve hamur işi sevenler bu programa bayılacak. Hafta içi her gün TV8 ekranlarına gelecek olan Ver Fırına, bugün ilk bölümüyle ekranlarda.

Ver Fırına hangi gün, saat kaçta?Ver Fırına bugün ekrana gelecek olan bölümüyle ekranlardaki yerini alacak. Burcu Esmersoy'un sunumuyla ekrana gelecek olan Ver Fırına, hafta içi her gün saat 17:00'de izleyicisiyle buluşacak. İzlerken eğlendirecekBugüne kadar ekranlara gelen tüm amatör yemek yarışmalarını unutturacak olan Ver Fırına, TV8 ekranlarında başlıyor. Ver Fırına yemek yarışmasıVer Fırına’ da birbirinden güzel ve lezzetli pastaların ve hamur işlerinin yapımını izlerken, yarışmacıların tatlı rekabeti ve jürinin yorumları ile eğleneceksiniz.Ünlü şefler Arda Türkmen ve Emel Başdoğan’ın karşısında en lezzetli pasta veya hamur işini yapmak için yarışacak olan yarışmacılar, Ver Fırına’ da tüm hünerlerini gösterecek ve haftanın en iyisi olmaya çalışacak.