TV8 ekranlarında yeni yarışma!

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2014 14:57 | Değiştirme Tarihi: 20.10.2014 14:57

Ver Fırına TV8 ekranlarında başlıyor. İlk bölümüyle bugün ekranlara merhaba diyecek olan Ver Fırına, alışkanlık yapacak.

Ver Fırına TV8 ekranlarında başlıyor. İlk bölümüyle bugün ekranlara merhaba diyecek olan Ver Fırına, alışkanlık yapacak.Ver Fırına bugün TV8 ekranlarında başlıyor. Ver Fırına ne zaman başlayacak, Ver Fırına hangi gün yayınlanacak, Ver Fırına saat kaçta ekrana gelecek, Ver Fırına'da yarışma şartları, Ver Fırına başvuru formu; Ver Fırına ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar acunn.com'da...Ver Fırına, pasta ve hamur işini sevenlerin yeni programı olacak. Ver Fırına bugünden itibaren hafta içi her gün 17:00'de TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Ver Fırına ne zaman başlıyor?Ver Fırına bugün ekrana gelecek olan bölümüyle ekranlardaki yerini alacak. Burcu Esmersoy'un sunumuyla ekrana gelecek olan Ver Fırına, hafta içi her gün saat 17:00'de izleyicisiyle buluşacak. Diğer yarışmaları unutturacakBugüne kadar ekranlara gelen tüm amatör yemek yarışmalarını unutturacak olan Ver Fırına, TV8 ekranlarında başlıyor. Ver Fırına yemek yarışmasıVer Fırına’ da birbirinden güzel ve lezzetli pastaların ve hamur işlerinin yapımını izlerken, yarışmacıların tatlı rekabeti ve jürinin yorumları ile eğleneceksiniz.Ünlü şefler Arda Türkmen ve Emel Başdoğan’ın karşısında en lezzetli pasta veya hamur işini yapmak için yarışacak olan yarışmacılar, Ver Fırına’ da tüm hünerlerini gösterecek ve haftanın en iyisi olmaya çalışacak.