Varcode, Metaverse, kripto para ve NFT danışmanlığında en iyi deneyimi sunuyor

Son dönemde hayatımıza giren blok zinciri, Metaverse, NFT, kripto para gibi kavramlar hepimiz için heyecan ve merak konusu olmaya devam ediyor. Bu konularda en fazla ihtiyaç duyulan şeylerden biri de danışmanlık konusu. varcode bu konuda iyi bir deneyim iddiasında.

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 03.12.2021 10:49
Varcode, Metaverse, kripto para ve NFT danışmanlığında en iyi deneyimi sunuyor

Blok zincirinin ne demek olduğunu yavaş yavaş öğrendik; kriptografi ile bağlanıyor ve güvenli hale getiriliyor, merkezi bir yapıya bağlı değil, bir kayıt defteri gibi düşünebileceğimiz veriler bütünü. 

NFT yani non - fungible token ise yine değiştirilemez bir blok zinciri birimi, bir token projesi.  Başka bir deyişle benzersiz bir dijital varlık, tek bir sahibi olan dijital bir eser, bir imza. Fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri olarak düzenlenebiliyor, akıllı kontratlar yazılarak blok zinciri üzerinde tekilleştiriliyor. 

NFT' ler globalde çok ciddi bütçelerle alıcı buluyor. Çünkü bu unique varlıkların, blok zinciri üzerinde, geleceğin dünyası, internetin devamı, Web3' ün en büyük ürünü olacak Metaverse kavramını ne kadar zenginleştireceği aşikar. 

Metaverse, yani öteki dünya, gelecekte, tüm hareketlerimizi, etkinliklerimizi, alışverişlerimizi, sosyal aktivitelerimizi gerçekleştirebileceğimiz bir sanal gerçeklik yaratma iddiasında olduğu için, NFT olarak zincire kazınmış bir ürün, bir çizim, bir şarkı da bu yeni gelecekte yaşayabilecek. 

Türk sanatçıların ve içerik üreticilerinin de yavaş yavaş yerlerini aldığı bu yeni anlayışın içinde, nft nedir, ne işe yarar, satışı nasıl gerçekleşir, nft'mi sunmam için en verimli platform neresidir, satış stratejim ne olmalıdır, nft'min promosyonunu nasıl yapabilirim gibi soruların cevabını bulabileceğiniz, projenizin her adımında yanınızda olacak yeni bir ajans var; varcode. 

varcode, çalışanlarının 15 seneyi bulunan dijital pazarlama deneyimini, gelecek dünyanın ürünleri ve anlayışıyla birleştirip sizlere yeni stratejiler ve projeler sunma hedefinde. 

Aklınıza gelebilecek her türlü soru için, https://www.var-code.com/ adresini ziyaret edebilir, iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Sayfalar: Playlist