Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Muslera'ya dev talip

Muslera'ya dev talip

Yeni sezonda Manchester United'ın başına geçecek olan Louis van Gaal, Sneijder'in ardından Galatasaraylı bir yıldıza daha kancayı taktı. Tecrübeli hoca, kalede De Gea yerine Muslera'yı görmek istiyor.

23.06.2014 06:56

Dünya Kupası tam anlamıyla Galatasaray’ın başına bela oldu! Wesley Sneijder’in ortaya koyduğu başarılı performans ve fizik gücün ardından, Van Gaal’in transfer listesine girmesi, Sarı-Kırmızılılar’da sıkıntı yaratmıştı. Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü, yeni sezonda çalıştıracağı Manchester United’a şimdi bir Galatasaraylı’yı daha istiyor. Uruguay’ın İngiltere’ye karşı oynadığı maçta tarihi bir performans ortaya koyan Muslera, izleyenleri kendisine hayran bırakmıştı. Van Gaal de, Premier Lig’de çok kötü bir sezon geçiren De Gea’nın yerine kaleyi Muslera’yı emanet etme kararı verdi. Bu nedenle İngiliz devinin turnuva sonrası hem Sneijder hem de Muslera için Galatasaray’ın kapısını çalması gündemde. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Ünal Aysal’ın bu talepler karşısında nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Başkan fikir değiştirdiZira Aysal, daha önce ederini bulan her oyuncuyu satabileceklerini açıkladığı halde, geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte yıldızları elden çıkarmayacaklarını söylemişti. Muslera’ya Manchester United dışında talipler olduğu da gelen haberler arasında. 27 yaşındaki file bekçisi, geçtiğimiz günlerde Galatasaray’la olan sözleşmesini yenileyerek uzatmıştı.
Yorumlar | 0
üye profil