Üzerinde havluyla sırılsıklam halde kapıyı çaldı ve... ABD polisini alarma geçiren olay!

ABD polisi, izleyenleri tüylerini ürperten bir videoyu servis etti. Oregon Medford'da yaşandığı tahmin edilen olayda bir bir kadın, panik içerisinde bir evin kapısını çalıyor ve bir şeyden kaçıyormuş gibi hareket ediyor. Üzerinde sadece havlu olan kadının ayrıca sırılsıklam olduğu da dikkatleri çekiyor. Yetkililer henüz bir ipucu bulamadıklarını da ekliyor.

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2020 19:40
Değiştirme Tarihi: 08.04.2020 19:40

ABD’de polis yayınladığı görüntüyle, bir evin kapısını telaş içinde çalan ve daha sonra ortadan kaybolan genç kadını arıyor. Görüntüyü yayınlayan Medford Polisi, genç kadın için endişelendiklerini vurguladı.

ABD'nin Oregon eyaletinde bulunan Medford kenti polisi, bir evin güvenlik kamerasından çekilmiş görüntüleri yayınlandı. Görüntüde, genç bir kadının sırılsıklam bir halde havluya sarılmış olarak bir evin kapısını çalıyor ve yardım istiyor. Görüntünün sesli seyredilmesini isteyen polis, genç kadının tehlike içinde olduğuna inandıklarını ifade etti. Polis genç kadın için endişelendiklerini ve bilgi sahibi olanların araması çağrısında bulundu. Yardım gelmeden uzaklaşan kadını her yerde aradıklarını ifade eden yetkililer, henüz bir ipucu bulamadıklarını açıkladı.