Uyuşturucu operasyonunda şok! Zanlı doktor çıktı

Teknik takip sonrası uyuşturucu satıcısı olduğundan şüphelenilen kadını durduran polis şok oldu. Hassas terazi ile yakalanan kişi Nazilli Devlet Hastanesi'nde görevli doktor çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2019 15:58
Değiştirme Tarihi: 24.10.2019 15:58
Uyuşturucu operasyonunda şok! Zanlı doktor çıktı

Yaklaşık 3 yıldır Aydın'daki Nazilli Devlet Hastanesi’nin acil servisinde pratisyen hekim olarak görev doktor Elif Ç.’nin uyuşturucu pazarladığı yolunda ihbar alan polis ekipleri kadın doktoru takibe aldı. Bir süredir takipte olan kadın doktorun aracını Aydın Efeler İlçe Merkezi’nde durduran narkotik ekipleri kadın doktorun aracında bir miktar uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirdi.

GÖZALTINA ALINDI

Ele geçirilen uyuşturucu maddelerle birlikte gözaltına alınan doktor Elif Ç.’nin sorgusunun devam ettiği bildirildi. Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından olaydan sonra yapılan açıklamada, “Olayı yakından takip ediyoruz. Adli sürecin işleyişini takip etmekteyiz. Kurumumuz tarafından idari soruşturma başlatıldı. Adli sürecin durumuna göre İl Sağlık Müdürlüğümüz gerekli adımları atacaktır. Hastanemiz ve sağlık camiamız için üzüntü verici bir durum” denildi.

Etiketler: Nazilli - doktor - uyuşturucu