Uygunsuz videoyu izleyen adam hayatının şokunu yaşadı: Kazağından tanıdığı kadın eşi çıktı

İstanbul'da yaşanan bir olay herkesi şaşkına çevirdi. Sosyal medyada dolaşırken uygunsuz bir video paylaşımına denk gelen adam, videoyu dikkatli şekilde inceleyince ihanete uğradığını anladı. Videodaki kadının üzerindeki kazağın eşine hediye olarak aldığı kazakla aynı olduğunu gören adam, aldatıldığını öğrenince soluğu mahkemede alıp boşanma davası açtı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.01.2021 12:00
Değiştirme Tarihi: 01.01.2021 12:00
Uygunsuz videoyu izleyen adam hayatının şokunu yaşadı: Kazağından tanıdığı kadın eşi çıktı

Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre İstanbul'da yaşayan Y.M ile S.M. uzun süredir evliydi. Ancak bu evlilik şoke eden bir tesadüf ile sona erdi. İşte ayrıntılar...

S.M. bir gün sosyal medyada dolaşıyordu. O sırada bir videoya rastladı. Videoda arkası dönük, uygunsuz halde bulunan kadının eşine olan benzerliği genç adamın dikkatini çekti. İzlemeye devam eden S.M., görüntüdeki kişinin üzerindeki kazakla tüm gerçeği öğrendi.

İzlediği video karşısında şaşkınlık yaşayan S.M., görüntüdeki kadının üzerindeki kazağın daha önceden eşi Y.M.'e hediye aldığı kazakla aynı olduğunu fark etti. Eşine olan benzerliğinin üzerine bir de kazak eklenince Aile Mahkemesi'ne başvurdu.

İstanbul Aile mahkemesine başvuran S.M., eşi Y.M.'nin "Beni aldattığını bir erkek tarafından sosyal medyada paylaşılan uygunsuz video sayesinde öğrendim. Kazağı ona ben hediye almıştım" diyerek görüntüyü mahkemeye delil olarak sunarak boşanma davası açtı.